Oferty Pracy

Oferta Pracy:

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem, firma Rola Sp. z o.o. z siedzibą w Człuchowie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownik LOGISTYKI

Miejsce pracy: Człuchów
Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie planu dostaw towarów i materiałów
  • sporządzanie i nadzór nad realizacją zamówień
  • negocjacje warunków wywozów
  • ścisła współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w dziale Logistyki
  • dokładność, skrupulatność w realizacji zadań
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • kierunkowe szkolenia rozwojowe
  • dużą samodzielność w działaniu
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, karta prywatnej opieki medycznej, wyjazdy integracyjne)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres e-meil : rola@rola.com.pl, sebastianstalka@rola.com.pl

Ze względu z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko ,,Handlowiec”

CV prosimy składać na adres: rola@rola.com.pl, sebastianstalka@rola.com.pl