Oferty Pracy

Oferta Pracy:
                     Firma Rola Sp. z o.o. w Człuchowie poszukuje pracownika na stanowisko :
                            Regionalny Przedstawiciel Handlowiec / Branża Rolnicza

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie kontaktu z istniejącymi klientami,
  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi, nowymi klientami,
  • negocjacje handlowe z klientami,
  • utrzymywanie stałych relacji, długookresowych, z wszystkimi klientami,
  • ofertowanie wg standardów firmy,
  • doradztwo w zakresie doboru produktów firmy,
  • obsługa posprzedażna klientów,
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w dziale rolniczym ,
  • wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, uczciwość,
  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • realne warunki rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę,
  • narzędzia pracy, samochód, telefon, komputer,
  • szkolenia, możliwość rozwoju i awansu,
  • motywujące wynagrodzenie oraz stabilną formę zatrudnienia + wypracowana prowizja,
  • pakiet socjalny

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rola Sp. z o.o. z siedzibą w Człuchowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

CV prosimy składać w siedzibie firmy w sekretariacie lub na e-meil rola@rola.com.pl, sebastianstalka@rola.com.pl